ХЗОШ №38 стала учасником нового проекту «Створення безпечного інклюзивного середовища в школах і громадах» Всеукраїнського фонду "Крок за кроком".

Шановні батьки! З метою попередження випадків травматизму під час перебування взимку на водних об'єктах та поряд з ними просимо уважно вивчити "Рекомендації щодо безпечної поведінки на вулицях та водоймах у зимовий період" і дотримуватись них

До Вашої уваги, батьки!

Шановні батьки! З метою популяризації української народної культури, за ініціативи Батьківськогої ради школи, за підтримки адмністрації та Ради школи, з 15 жовтня 2015 року на благодійній основі (безкоштовно) розпочинає роботу "Українська майстерня" (студія вишивки), яку буде вести Тетяна Іванівна Лагунова, мати учениці 11-А класу. З 12.10.2015 по 15.10.2015 відбудеться презентація "Майстерні вишивки" по класах. Додаткову інформацію можна отримати за тел. 0968616038; 0505244032!

До уваги батьків! Звертаємо Вашу увагу, що на виконання наказу Фрунзенського управління освіти Харківської міської ради Харківської області № 21 від 05.05.2015 «Про закріплення території обслуговування за загальноосвітніми навчальними закладами району на 2015/2016 навч.рік» за ХЗОШ № 38 закріплені певні території, з якими Ви можете ознайомитись.

До уваги батьків майбутніх першокласників!

Шановні батьки! З метою попередження сезонної захворюваності просимо уважно вивчити "Пам'ятку щодо профілактики захворюваності на гри та інші респираторні вірусні інфекції" і дотримуватись рекомендацій.

УВАГА!

Зразки шкільної форми для дівчат початкової школи (модель "Анфіса", сірий колір).

Можливі варіанти: сарафан, піджак, спідниця, жилет, брюки.

Зразки шкільної форми для дівчат середньої і старшої школи (модель "Анютка", сірий колір).

Можливі варіанти: сарафан, пиджак, спідниця, жилет, брюки.

Зразки шкільної форми для хлопців (моделі "Макс" або "Єгор").

Можливі варіанти: брюки, жилет + пиджак (з 8 класу).

Інформація для батьків майбутніх першокласників (закачати/переглянути)

Правила внутрішнього розпорядку(закачати/переглянути)

Що таке ідентифікаційний номер...