Створено новий офіційний сайт школи №38, який знаходиться за адресою: http://school38.edu.kh.ua/ /td>
НОВИЙ ОФІЦІЙНИЙ САЙТ ХЗОШ №38Розпочав роботу літній мовний табір для школярів. Інформація про роботу табору висвітлена у вкладці "Оздоровлення і відпочинок"


29.04.2016 у школі пройшов традиційний танцювальний конкурс "HALL-DANCE", у якому взяли участь учні 1-11-х класів.

РЕЗУЛЬТАТИ КОНКУРСУ


22.04.2016 з метою вироблення в учнів та персоналу школи умінь і навичок грамотно та чітко діяти в різних надзвичайних ситуаціях у закладі пройшов щорічний День Цивільного захисту. Програма Дня Цивільного захисту в школі була насиченою: проведені тематичні класні години та уроки безпеки життєдіяльності, де учні 1-11-х класів поглиблювали знання про правила поведінки при виникненні пожежі, радіаційного забруднення, стихійних лих тощо; шкільна команда юних пожежних, що здобула в районному фестивалі гран-прі, виступила перед учнями молодших і середніх класів; проведено конкурси малюнків «Допомога при стихійних лихах»; організовано виставку стіннівок «Збережемо навколишній світ». У шкільній бібліотеці розміщено тематичну добірку матеріалів щодо ЦЗ. Не обійшлось без традиційної сирени на 5-му уроці, після якої відбулась навчальна евакуація.


24.03 та 25.03 в 2 етапи відбувся шкільний традиційний конкурс української інсценованої пісні «Це – голос наш. Це – пісня. Це – душа» серед учнів 5-11-х класів. Усі учасники підготували яскраві, костюмовані виступи. Панувала творча, життєрадісна атмосфера. Кожен класний колектив був відзначений грамотою у певній номінації: 5-А - «Зворушливе виконання»; 5-Б - «Дружній колектив»; 6-А - «Пісенний жарт»; 6-Б - «Яскравий класний колектив»; 6-В - «Дивовижний виступ»; 7-А - «Художня довершеність»; 7-Б - «Щире виконання»; 7-В - «Високий мистецький рівень»; 8-А - «Пісенний жарт»; 8-Б - «Щире виконання»; 9-А - «Ліричне виконання»; 9-Б - «Оригінальне виконання»; 10-А - «Зворушливе виконання»; 11-А - «Дивовижний виступ».


Вітаємо шкільну команду ДЮП у такому складі: Зубарєва І., Левіна Д., Байрамуков Р., Бєлова П., Суворова М.,Безвесільна В., Моторикін К., Ступакова А., Павлова Є. (учні 5-А класу), Майдебура К. (11-А клас) - яка успішно виступила у районних змаганнях юних пожежних та була відзначена грамотами! Команду до участі у змаганнях підготували Яричкіна Л.Г. та Осінська І.В.


У школі пройшов ЕТНОфестиваль «МИ – ЦЕ ЄВРОПА! ЄВРОПА – ЦЕ МИ!!», мета якого– познайомити учасників з традиціями та особливостями культури різноманітних куточків України. У ході фестивалю, до якого учні 2-11-х класів готувалися протягом трьох тижнів, кожен клас презентував одну з областей нашої батьківщини. Згідно з умовами треба був приготувати оригінальні частування, конкурс і послугу окремої області, у молодших класів готували творче представлення області. На сцені звучали пісні, виконувалися танці і розігрувалися невеликі вистави. Переможцями фестивалю за номінаціями стали: 2-А - «Краще представлення національного костюма»; 2-Б - «Театралізована вистава краю»; 2-В - «Краще представлення народного промислу»; 3-А - «Акторська майстерність»; 3-Б - «Оригінальне представлення області»; 3-В - «Краще вокальне представлення області»; 4-А - «Краще представлення традицій області»; 4-Б - «Краще історичне втілення»; 5-А - «Краща реклама товарів»; 5-Б - «Краща презентація»; 6-А - «Комерційна пропозиція»; 6-Б - «Злагодженість роботи колективу»; 6-В - «Краща комерційна пропозиція»; 7-А - «Креативна послуга»; 7-Б - «Достовірне відображення області»; 7-В - «Оригінальність в оформленні»; 8-А - «Національна страва»; 8-Б - «Яскравий класний колектив»; 9-А - «Креативність»; 9-Б - «Конкурсна програма»; 10-А - «Оригінальність»; 11-А - «Оригінальне представлення області України»; 6-В - «Творча особистість» У ході фестивалю було зібрано понад 6000 гривень, які перераховані в Благодійний фонд для лікування онкохворих дітей.

Докладніше про проведення фестивалю читайте і дивіться у репортажі видання «Харьковские Известия» (http://izvestia.kharkov.ua/tv-proekty/hi/2037/1207356.html)


Вітаємо ще одного переможця ІІІ (обласного) етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад з базових дисциплін: Дмітрієву О. (11-А), яка посіла ІІ місце в олімпіаді з екології. А також дякуємо Колісник Н.М. - науковому керівнику, яка якісно підготувала ученицю до участі в олімпіаді


16 лютого 2016 року представником Благодійного фонду "Допомога вагітним" Мусатовою Лорою Миколаївною (за підтримки Центру соціальних служб для сім'ї дітей та молоді Фрунзенського району) з учнями 8-11-х класів розпочато цикл лекцій. Пройшло перше заняття за темою: "Здорові відносини між хлопцем та дівчиною".


Вітаємо команду ХЗОШ № 38, яка посіла І місце на районному етапі з міні-футболу (серед вікової категорії 5-6 класів), а саме: Птицину М.(3-В), Березу О.(6-Б),Гладку Д. (6-В), Чігіну В.(6-В), Пірог А.(6-В), Молчанову А.(6-А), Ступакову А.(5-А) - та керівника команди - Орлова В.О., вчителя фізичної культури.


11.02.2016 шкільна команда здобула 1 місце в районному турнірі юних журналістів! Вітаємо переможців: Гомонілову П. (капітан команди, 11-А), Бойко В. (10-А), Чернякову В. (10-А), Крикун Д. (10-А), Бутко В. (9-А) - та Фомічову С.Д., вчителя російської мови та літератури, керівника гуртка, яка підготувала команду учнів до участі в турнірі. Готуємось до міського етапу!


11.02.2016 учні 1-7-х класів із задоволенням переглянули виставу "Трюки із науки".


Приємно повідомити про підтримку інноваційних напрямів закладу: на звернення батьків 2-Б класу, де впроваджено методику В.І.Жохова, відгукнувся народний депутат України В.Ю. Хомутиннік, передавши для використання в навчально-виховному процесі мультимедійний екран та аудіоколонки. Дякуємо за підтримку!


До уваги учнів і батьків! Відповідно до розпорядження Харківського міського голови від 04.02.2016 №9 «Про відновлення навчально-виховного процесу в навчальних закладах м. Харкова» навчально-виховний процес відновлюється з 08.02.2016.


2 лютого 2016 року працівники ХЗОШ №38 – Шеплякова С.В., керівник ШСППС, соціальний педагог; Цеван Л.П., практичний психолог закладу; Сірік Н.Ф., вчитель початкових класів, класний керівник 2-Б класу (клас з інклюзивною формою навчання) - прийняли участь у робочій зустрічі проекту «Створення безпечного інклюзивного середовища в школах і громадах» за підтримки Всеукраїнського фонду "Крок за кроком"


Ще одна перемога! Вітаємо з IІI місцем в ІІ (обласному) етапі Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів Малої академії наук України в секції «Географія та ландшафтознавство» Йощенко А., ученицю 9-Б класу, та її керівника - Бучнєву І.В. Так тримати!


До уваги учнів і батьків! Відповідно до розпорядження Харківського міського голови №6 від 26.01.2016 "Про призупинення навчально-виховного процесу в навчальних закладах м.Харкова", навчально-виховний процес призупиняється до окремого розпорядження. Домашні завдання з навчальних предметів розміщені у вкладці "Домашні завдання на час призупинення навчально-виховного процесу"


Триває ІІ (обласний) етап Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів Малої академії наук України. Перша перемога цього року - II місце в секції «Світова література» посів Володько Костянтин (10-11 клас). Вітаємо переможця та його керівників – Колесникову О.В. і Лоцкіна В.А. Усім іншим учасникам, чия участь у конкурсі триває: Гомоніловій П., Лагуновій А., Йощенко А. - бажаємо успіхів!


22 січня у закладі відбулись різноманітні заходи, присвячені вшануванню Дня Соборності України: виставки художніх і творчих робіт, історично-літературні читання, історичні вікторини тощо.


У навчальному закладі пройшов ІІ етап шкільної баскетбольної ліги (10-11 класи).


Вітаємо Гомонілову П., Дмітрієву О. (11-А клас), які взяли участь в І (заочному) турі Всеукраїнського конкурсу "Intel ЕКО Україна-2016". Сподіваємось на подальші успіхи!


Учні 4-6-х класів відвідали Харківський Будинок актора і з задоволенням переглянули виставу "Як Царівна-Несміяна плакати припинила"


Пишаємось Бойко В., Костенко Н., ученицями 10-А класу, які під керівництвом вчителя історії Борисенко О.А. взяли участь у роботі обласної наукової конференції «Козацькі читання», запровадженій ХНПУ ім. Г.С. Сковороди, і гідно виступили, здобувши відповідні дипломи


У навчальному закладі пройшов І етап шкільної баскетбольної ліги (10-11 класи).


Вітаємо переможців ІІ (районного) етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад з базових дисциплін: Дмітрієву О. (11-А) - І місце в олімпіаді з екології, ІІІ місце в олімпіаді з біології; Сачека О. (11-А) – І місце в олімпіаді з інформатики; Фролову Я. (10-А) – ІІ місце в олімпіаді з англійської мови; Гомонілову П. (11-А) - ІІ місце в олімпіаді з правознавства, ІІІ місце в олімпіаді з біології; Новогурського Д. (7-А) - ІІ місце в олімпіаді з математики; Циганок О. (8-Б) - ІІІ місце в олімпіаді з математики; Бойка В. (10-А) - ІІІ місце в олімпіаді з правознавства; Герасимову А.(10-А) - ІІІ місце в олімпіаді з російської мови та літератури; Магідову Ю. (8-А) - ІІІ місце в олімпіаді з фізики. А також дякуємо педагогам, які якісно підготували учнів до участі в олімпіадах: Колісник Н.М., Осінську І.В., Фомічову С.Д., Острась О.І., Сімочкіну Ю.В., Ляпіна В.В., Бєлічко І.С., Бган Т.С., Германовську Т.Ю., Ковальчук Т.В. Бажаємо успіхів Сачеку О., Дмитрієвій О. - учням, які увійшли до збірної команди, що представлятиме Фрунзенський район на ІІІ (обласному) етапі олімпіад


З Новим роком учнів школи привітали народний депутат України В.Ю. Хомутиннік та Харківський міський голова Г.А. Кернес.


Розпочався ІІ (обласний) етап Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів Малої академії наук України. Бажаємо нашим учням-переможцям районного етапу: Володьку К., Гомоніловій П., Лагуновій А., Йощенко А (11-А клас) за підтримки їхніх керівників: Колесникової О.В., Лоцкіна В.А., Колісник Н.М., Бучнєвої І.В. – успішно виступити на регіональному рівні.


Керівником художньо-хореографічного колективу "Росинка" Швецем Юрієм Іаановичем були проведені захоплюючі заняття з учнями 1-2 класів.


День Святого Миколая - одне з найсвітліших свят: час чудес, казки і здійснення мрій... Наймолодших школярів - першокласників - солодкими подарунками зі святом привітав народний депутат України Віталій Хомутиннік!


Розпочався цикл тематичних відвідувань унікальної виставки-експозиції «Небо над Харковом» на базі ХЗОШ №10 (Червонозаводський район) для хлопців 6-8-х класів (30.11. - 10.12.2015). Захід присвячений визволенню рідного міста від німецько-фашистських загарбників. Перші групи відвідувачів (6-А, 8-А, 8-Б) у захваті від екскурсовода, автора експозиції конструктора моделей і, головне, талановитої та відкритої до дітей людини -Мошнякова Євгена Миколайовича (депутата Харківської обласної ради, заступника голови адміністрації Червонозаводського району м. Харкова).


У рамках співпраці з Благодійним фондом допомоги дітям з аутизмом та розладами мовлення «Квіти життя» та Комунальним закладом «Харківська гуманітарно-педагогічна академія» директор школи О.В. Колесникова та керівник ШСППС С.В. Шеплякова взяли участь у семінарах-тренінгах експерта з Німеччини Урсули Вояжек-Клеєс з актуальних питань інклюзії на базі КЗ «Харківська гуманітарно-педагогічна академія».


Традиційний тиждень безпеки дорожнього руху відзначився прибуттям цікавих гостей. «Єдиний урок дотримання правил дорожнього руху»провели працівники уновутвореної в Україні патрульної поліції. Учні 4-х та 5-х класів із задоволенням співпрацювали з офіцерами – Кульбачною М.М. та Решкою В.В.


3-ті класи відвідали гончарну столицю Слобожанщини. Юні патріоти торкнулись таємниць народних промислів, продовжили опанування народними традиціями рідного краю. Море задоволення й океан позитивних емоцій! Супроводжуючі вчителі: Колодезна О.П., Булгакова О.В., Сагайдакова Т.В., Дастакян М.М..


Пишаємося Гомоніловою П., ученицею 11-А класу, що у складі збірної команди «Слобожанє» м. Харкова стала переможницею Всеукраїнського турніру з правознавства (вчитель-тренер: Т.Ю. Германовська; керівник команди-тренер: кандидат юридичних наук В.А. Павловська-Кравчук).


Вітаємо Щенявську Лідію, ученицю 11-А класу, яка посіла 1 місце в районному конкурсі знавців української мови, та її керівника Бражко Л.В. Сподіваємось на подальші перемоги!


У межах Дня самоврядування проведено акцію "Зроблено своїми руками", котру ініціювала Птицина Ірина, учениця 7-В класу, під керівництвом вчителя трудового навчання Краснової О.М. У заході також взяли участь Коваль А., Котляр А., учениці 7-В класу; Белова П., Зубарева І., учениці 5-А класу.


23 жовтня у школі відбувся традиційний День самоврядування! Як і завжди, всі залишились задоволені: й молодші школярі, й учні середньої школи, для яких були підготовлені уроки вчителями-дублерами, і самі "юні педагоги". Було нелегко, зізнаються учасники, але у них все вийшло. Підсумки Дня самоврядування було підбито на рефлексії, де кожен учасник зміг висловити свої враження про захід.


Герасимова Ганна, учениця 10-А класу, посіла 1 місце в районному конкурсі знавців російської мови і візьме участь у міському етапі конкурсу. Вітаємо Ганну та її керівника - Острась О.І. і бажаємо їм подальших успіхів!


Дмітрієва О., учениця 11-А класу, взяла участь у Всеукраїнському форумі учнівської та студентської молоді «Дотик природи», що проходив 19-21 жовтня 2015 р. в м. Києві під патронажем Національного еколого-натуралістичного центру учнівської молоді Міністерства освіти і науки України. У межах участі у заході Олександра презентувала розроблений науково-дослідницький проект (керівник – Колісник Н.М.), посівши ІІІ місце у тематичній категорії «Екологія та проблеми довкілля», та отримала диплом ІІІ ступеню.


17 жовтня 47 учнів 9-11-х класів під керівництвом директора школи Колесникової О.В., педагога-організатора Іпатової В.Ю., класних керівників 10-А та 11-А класів Шеплякової С.В., Бражко Н.В. відвідали м. Полтаву в межах екскурсійної програми "Літературна Полтава"
Вітаємо шкільну команду юних фізиків (склад команди: Волошинова Г., Медвідь О. Муризьов О., Чернякова В., Павлова О. (10-А клас); керівник – Ковальчук Т.В.), яка посіла 3 місце в районному турнірі


10 жовтня у Лісопарку учні 6-7-х класів взяли участь у проходженні спортивно-туристичного квесту "Веселі старти". Школярі, долаючи перешкоди, успішно виконали завдання на всіх етапах, що були позначені як відповідні станції: "Паралелі"; "Маятник"; "Вогнище"; "Жердини"; "Спортивне орієнтування". Нагородою для 4-х команд та 5 вчителів-керівників стало відвідування 15 жовтня аквапарку "Джунглі.
Вітаємо шкільну команду юних біологів (склад команди: Гомонілова П. (11-А клас), Бойко В., Соколов А., Баклагіна В.. Чернякова В. (10-А клас); керівник – Колісник Н.М.), яка посіла 2 місце в районному турнірі. Особливі привітання - учениці 11-А класу Гомоніловій П., яка у складі збірної команди Фрунзенського району візьме участь у міському етапі турніру юних біологів
Шкільна команда КВК «Школьники и К» (учні 4-А класу) 7 жовтня 2015 року взяла участь у І-му (районному) етапі чемпіонату шкільних команд КВК м. Харкова, що проходив на базі КЗ «ЦДЮТ № 6». Вітаємо команду, що здобула ГРАН-ПРІ і приз «Глядацьких симпатій»


2 жовтня під час святкування Міжнародного дня працівників освіти учнівським, батьківським та вчительським голосуванням для проведення Дня самоврядування було обрано директора-дублера - Нго Куок Чунга та першого заступника директора з НВР-дублера - Лагунову Г.А., які успішно презентували свої програми дій під час організації і проведення заходу. А 7 жовтня на засіданні активу шкільного Євроклуба було обрано команду заступників-дублерів, а саме: Осінську К.А., Костенко Н.О., Нгуєн Хонг Нхунг.
02.10.2015 відбувся фестиваль «Святкове дефіле». Усі виступи були яскравими та оригінальними.26 вересня вчителі школи продемонстрували спритність, витримку і наполегливість при проходженні у Лісопарку спортивно-туристичного квесту


21.09.2015 учні 5-6-х та 11-го класів узяли участь у Всеукраїнській акції "ГОЛУБ МИРУ", присвяченій Міжнародному Дню Миру. Учасники заходу створили фігуру символу України – тризуба, а потім - живу фігуру голуба – що символізувало мир, добро і любов в Україні, а потім запустили в небо паперових голубів. Під час заходу пролунали важливі слова про необхідність зберегти мир на планеті, вберегти людей від катастроф, біди, війни.


Наші команди учнів успішно беруть участь у районному етапі предметних турнирів і впевнено виходять на міський рівень. Юні економісти