Оздоровлення і відпочинок

table width=100% border=0 cellpadding=10 cellspacing=0>

16.06.2016. Ось і підійшла до завершення табірна зміна. Багато цікавого й пізнавального принесла вона. Однозначно можна сказати, що відпочинок пройшов на «відмінно»! Щиро дякуємо всім педагогам, що наповнили його позитивними емоціями; щиро дякуємо кухарям, які так смачно годували; окрема подяка шкільній медичній сестрі, яка завжди була насторожі, слідкувала за здоров’ям вихованців... А завершилась табірна зміна веселим квестом «Солодке дерево», в якому взяли участь і діти, і педагоги…До нових зустрічей!

table width=100% border=0 cellpadding=10 cellspacing=0>

15.06.2016. Сьогодні вихованці табору продемонстрували свої творчі здібності у конкурсі «Юні таланти». Глядачам сподобались усі виступи: вони захоплено аплодували кожному. Юні художники не залишились осторонь: виставка малюнків нікого не залишила байдужим.

table width=100% border=0 cellpadding=10 cellspacing=0>

14.06.2016. У таборі пройшов ДЕНЬ СИМПАТІЙ: програма насичена, а позитивних емоцій вистачить надовго!

table width=100% border=0 cellpadding=10 cellspacing=0>

13.06.2016. Табір продовжує працювати в режимі активного та змістовного відпочинку: сьогодні у творчій майстерні пройшли захоплюючі заняття «Веселі долоньки», а дитячий театр «Пілігрім» запропонував цікаву ігрову програму у театралізованій формі

09.06.2016. І знов конкурси, і знов – нове та цікаве: вікторина «Тварини світу» дозволила зануритись у таємничий світ живої природи

08.06.2016. Заняття творчої майстерні: як багато чудових іграшок, виявляється, можна створити зі звичайних матеріалів! А заняття «Англійська із задоволенням», проведені в ігровій формі, не можуть не запам’ятатись

07.06.2016. Сьогодні день конкурсів і змагань: і в захоплюючому конкурсі інсценованої пісні "Музичний калейдоском" юні артисти продемонстрували свої таланти, і в конкурсі стіннівок "Мій загін" виявили творчі здібності

06.06.2016. Програма сьогодні у таборі дуже насичена: цікаві заняття гуртка «Очумілі ручки», перегляд циркової вистави і, звичайно, рухливі ігри на свіжому повітрі.

table width=100% border=0 cellpadding=10 cellspacing=0>

03.06.2016 Вихованці табору відвідали Харківську обласну станцію юних туристів.

table width=100% border=0 cellpadding=10 cellspacing=0>

02.06.2016. Цікаві ігрові заняття з англійської мови не можуть залишити байдужими нікого!

01.06.2016. Діти взяли участь у святковій розважально-ігровій програмі, присвяченій Дню захисту дітей». На вихованців чекала программа, підготовлена художніми колективами району та смачний сюрприз: діти отримали морозиво. А смачна і корисна їжа надасть сил для занять і відпочинку.

31.05.2016. "У здоровому тілі - здоровий дух": спортивне життя шкільного табору. «Веселі старти». Басейн «Гарт».

30.05.2016. Граємо, гуляємо, відпочиваємо з користю: різноманітна програма заходів у таборі. Англійська з задоволенням. Учителі англійської мови провели ігрове заняття.

Розпочав роботу літній мовний табір для школярів. Працюють 3 загони: «Вінні Пух», «Усмішка», «Мисливці за фортуною».