Колісник Надія Миколаївна, заступник директора з НВР, відмінник освіти України; вчитель біології вищої кваліфікаційної категорії, учитель-методист

Колодезна Олена Петрівна, заступник директора з НВР, вчитель початкових класів вищої кваліфікаційної категорії, учитель-методист

Шеплякова Сніжана Валеріївна, заступник директора з НВР, соціальний педагог

Германовська Тетяна Юріївна,учитель історії вищої кваліфікаційної категорії

Ландишевська Яна Олександрівна, учитель української мови та літератури вищої кваліфікаційної категорії

Чередніченко Ольга Володимирівна, учитель української мови та літератури, спеціаліст

Хачатурян Оксана Миколаївна, учитель англійської мови першої кваліфікаційної категорії

Сімочкіна Юлія Володимирівна, учитель англійської мови першої кваліфікаційної категорії

Корнієнко Тетяна Іванівна, учитель англійської мови другої кваліфікаційної категорії

Осінська Iрина Володимирівна,учитель математики, інформатики вищої кваліфікаційної категорії

Гомонілова Євгенія Олегівна, керівник гуртка

Ковальчук Тетяна Володимирівна, учитель фізики вищої кваліфікаційної категорії

Гарькавенко Iнна Георгіївна, учитель хімії вищої кваліфікаційної категорії, старший учитель

Москаленко Наталя Олександрівна, учитель фiзичної культури першої кваліфікаційної категорії

Орлов Володимир Олександрович, учитель фiзичної культури першої кваліфікаційної категорії

Карасьов Олександр Леонідович, учитель фiзичної культури вищої кваліфікаційної категорії

Краснова Олена Михайлівна, учитель образотворчого мистецтва та трудового мистецтва першої кваліфікаційної категорії, старший учитель

Яричкіна Лариса Геннадіївна, керівник гуртка

Токар Наталія Володимирівна, учитель початкових класiв вищої кваліфікаційної категорії, старший учитель

Вистороп Наталія Сергіївна, учитель початкових класів вищої кваліфікаційної категорії

Тарасова Олена Олександрівна, учитель початкових класiв, спеціаліст

Сірік Наталя Федорівна, учитель початкових класiв першої кваліфікаційної категорії

Мартиненко Ірина Євгенівна, учитель початкових класів першої кваліфікаційної категорії

Козакова Антоніна Андріївна, учитель початкових класів, спеціаліст

Дастакян Марієта Мартинівна, вихователь ГПД

Злотникова Марія Іванівна, вихователь ГПД

Бабенко Ірина Петрівна, вихователь

Шаповал Тетяна Миколаївна, секретар

Слюсар Анжела Вікторівна, завідуюча бібліотекою

Карюк Дар’я Юріївна, практичний психолог